Clarion Congress Hotel Olomouc
9. listopadu 2022

Veletrh práce
ve zdravotnictví

Vystavujícím zaměstnavatelům umožňuje prezentovat svoji společnost studentům

a absolventům na moderním veletrhu práce. Umožní přímo oslovit relevantní cílovou skupinu

- na jediném veletrhu práce v Olomouci zaměřeném na všechny zdravotnické pracovníky,

nejen na lékaře a studenty medicíny.

Vystavujícím zaměstnavatelům umožňuje prezentovat svoji společnost studentům a absolventům na moderním veletrhu práce. Umožní přímo oslovit relevantní cílovou skupinu - na jediném veletrhu práce v Olomouci zaměřeném na všechny zdravotnické pracovníky, nejen na lékaře a studenty medicíny.

Často
kladené
dotazy

Často kladené dotazy

spoluprace@olomouckyveletrh.cz

01

Podle čeho si v dnešní době uchazeči vybírají zaměstnavatele?

Uchazeče nezajímá pouze platové ohodnocení, ale v posledních letech je velice zajímají hlavně informace o možnostech profesního růstu, velikosti úvazku, míry supervize na pracovišti, o pracovním kolektivu, o vyváženosti pracovního a osobního času, a v neposlední řadě záleží také na lokalitě a dostupnosti pracoviště.

Tyto informace hrají klíčovou roli při jejich rozhodování o novém zaměstnání. Než by všechny tyto informace jednu po druhé složitě dohledávali na internetu, chtějí je najít na jednom místě a mít možnost je porovnat.

02

Proč přijít vystavovat na olomoucký Veletrh práce ve zdravotnictví?

V Olomouci studuje zdravotnické obory přes 2500 studentů.

Přes 400 z nich každoročně studium ukončí a vzhledem k nízké nezaměstnanosti si po škole všichni práci najdou. Zdravotnická zařízení a další firmy zaměstnávající zdravotníky jsou v situaci, kdy musí přesvědčit uchazeče, aby to byli právě oni, ke komu uchazeč nastoupí. Veletrh nabízí příležitost vyniknout nad ostatními a oslovit potenciální zaměstnance tak, aby nastoupili právě k vám.

03

Co Vám může Veletrh práce ve zdravotnictví přinést?

V těch několika hodinách na veletrhu dostane vystavovatel šanci získat osobní kontakty na velké množství návštěvníků, které poté může využít a oslovit je přímo. Zaměstnavatel zvýší povědomí o svojí společnosti mezi uchazeči - ať už u stánku, nebo na přednášce.

Místo nespecifické inzerce pracovních míst, Veletrh práce ve zdravotnictví umožní propojení s opravdu relevantní cílovou skupinou. Zaměstnavatel může vybudovat dlouhodobý vztah se studentem na stážích a praxích – aby se jako absolvent vrátil. Cílená kampaň na sociálních sítítch s logy vystavovatelů, tiskoviny distribuované na fakulty a do škol, umožní oslovit širokou skupinu i mimo den veletrhu.

04

Proč přijet vystavovat ze Slovenska?

Více než 36% mediků studujících v Olomouci pochází ze Slovenska.

Každý z nich bude dřív nebo později řešit otázku, jestli se vrátit na Slovensko a přispět svým kvalitním vzděláním své rodné zemi. Olomoucký Veletrh práce ve zdravotnictví Vám přináší jedinečnou příležitost ukázat, co jim slovenské zdravotnictví může nabídnout a ujistit je, že mohou být součástí Vašeho týmu hned od prvního dne po ukončení lékařské fakulty.

05

Kdo je organizátorem Veletrhu práce ve zdravotnictví?

Jsme tým mediků z Olomouce.

Veletrh je spoluorganizovaný fakultními studentskými spolky. Chceme nabídnout svým spolužákům a dalším studentům ze zdravotnictví možnost zorientovat se na pracovním trhu, tak, jako tu možnost dostávají studenti i v jiných velkých městech.

Dobře informovaný student udělá vždy lepší rozhodnutí o svojí budoucnosti než neinformovaný a my bychom rádi, abych těch informovaných bylo co nejvíce.

Clarion Congress Hotel Olomouc

Jeremenkova 36
779 00 Olomouc

Generální partneři

Hlavní partneři

Akce proběhne pod záštitou

Vystavovatelé

Mediální partneři

Organizační partneři

Děkujeme

Těšíme se na Vás

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte

info@olomouckyveletrh.cz

Facebook Olomoucký veletrh Instagram Olomoucký veletrh
© 2022 Medfair s.r.o. Kyselovská 293/102, Slavonín, 783 01 Olomouc IČ: 084 09 200; DIČ: CZ08409200 Spisová značka: C 79450 Právnická osoba vedená u Krajského soudu v Ostravě.

Clarion Congress Hotel Olomouc
9. listopadu 2022